Ostrava, Czech Republic

+420607257526 info@czechstuntday.com

Spolupráce s firmou Motul

Motul je světová francouzská společnost specializovaná na vývoj, výrobu a distribuci vysoce výkonných motorových olejů (motocykly, automobily a další vozidla), jakož i průmyslových maziv díky programu MotulTech.

Společnost Motul je jednoznačně respektována již 165 let pro kvalitu svých výrobků, vysokou míru inovací a angažovanost v motorsportu a je také známá jako specialista na syntetické oleje. Motul, jako první výrobce olejů na světě již v roce 1971 představil 100 % syntetický motorový olej pro automobily – olej 300V, s využitím esterové technologie a poznatků z leteckého průmyslu.

V průběhu let získal Motul zkušenosti jako oficiální dodavatel pro mnoho závodních týmů a výrobců a společně s nimi přispěl k budoucímu technologickému vývoji v motorsportu.

Motul podporuje množství týmů v mezinárodních soutěžích jako: 24 Hours of Le Mans (auta i motocykly), FIA World Endurance Championship, Super GT, IRC, Drift, Pikes Peak, Japanese championship Super Formula, Blancpain Endurance Series, MotoGP, World Superbike, World MX, Endurance World Championship, Supercross, IOM TT, Rallycross, F1 Boat a množství dalších.

 

www.motul.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *